Yükleniyor...

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda


GÜZELDEREN İnşaat Taahhüt Tadilat Dekorasyon Gayrimenkul Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2016 tarihinde Sayın İnşaat Mühendisi Aykut GÜZELDEREN ve Sayın İstatistik Uzmanı Ömer SAĞLAM tarafından İzmir Karşıyaka merkezli kurulmuştur. Güzelderen İnşaat olarak ev, ofis, iş yeri, yazlık, bağ ve bahçe gibi alanların her türlü tadilat, bakım, onarım, dekorasyon işlerinizi profesyonel ekibimizle yapıyoruz.

Ücretsiz keşif işlemi sunmaktayız. Fiyat tekliflerimiz için size bir telefon kadar yakınız. Bizi arayın, en uygun fiyat tekliflerimizle size yardımcı olalım. İzmir ili tüm ilçelerde  ve yakın illerde inşaat, tadilat, taahhüt, iç mimari ve dekorasyon alanlarında faaliyet gösteren Güzelderen İnşaat, kısa süre içerisinde sektörde saygınlığını kazanmıştır.

Her türlü inşaat, tadilat, tesisat, onarım, tamir işlerinde pratik ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Yılların tecrübesini müşterilerine kaliteli ve ekonomik hizmet olarak sunan Güzelderen İnşaat Ltd.Şti. modern dekorasyon çizgilerinden, klasik dekorasyon tasarımlarına kadar farklı pek çok alanda hizmet sunmaktadır. Evinizde, iş yerinizde, ofisinizde veya mağazanızda hiç beklenmedik bir anda oluşan bir inşaat problemi ya da tadilat gerektiren uygulamalar için güvenebileceğiniz çözüm ortağınız Güzelderen İnşaat sizinle..

Güzelderen İnşaat olarak, iç dekorasyon, elektrik ve su tamiri ve tadilat uygulamalarında hizmetinizdeyiz. Yeni bir mutfak dekorasyonu veya modern bir banyo tadilatı ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Dilerseniz birlikte gerçeğe dönüştürebiliriz. Tamamen işinin ustası bir ekip ile yanınızdayız! 

Ailenizle geçireceğiniz huzurlu bir yaşamın temellerini birlikte atalım. Yarına güvenle bırakabileceğiniz, yatırım değeri yüksek projeleri birlikte değerlendirelim. 

Ev ve İş yerlerinde yapılacak tadilatlarda ev veya iş yeri sahiplerinin en çok tereddüt ettikleri şey yapılacak tadilat işinde birbirinden bağımsız iş dallarının ortak bir noktada olan işlerinin organize edilmesi ve bunlar arasında koordinasyonun zor sağlanmasıdır.

İşte tam bu noktada GÜZELDEREN İnşaat  olarak bizler devreye giriyoruz..

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0850) 441 36 68

Güzelderen İnşaat Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.